ایستگاه اینترکام داخلی با صفحه لمسی 5 اینچ Commend مدل ID5 TD

درباره این محصول

مدل : ID5 TD ،
برند : Commend ،
کشور سازنده : اتریش ،
دیدگاه کاربران

دیدگاه شما درباره این محصول چیست ؟

شما می توانید در این بخش تجربیات و نظرات خود را با ما و کاربران ایران بالابر به اشتراک بگذارید.
: کاربر مهمان

سلام- یک سال پیش سیستم اینترکام داخلی از بتیس خریداری کردم خیلی راضی هستم .

معرفی و بررسی سیستم اینترکام داخلی

به طور کلی همزمان با پیشرفت گسترده و عالی تکنولوژی و فناوری در کشور ایران اشخاص نسبتا زیادی برای افزایش ارتباط خود و هماهنگی فعالیت های مورد نظر در ساختمان و یا محل کار به سراغ خرید سیستم اینترکام داخلی می روند.

در این مطلب در مورد سیستم اینترکام داخلی و کاربرد آن توضیح می دهیم.اگر قصد خرید سیستم اینترکام داخلی را دارید این مطلب را مطالعه کنید.

در رابطه با این موضوع به این مورد خواندنی توجه داشته باشید که شما با استفاده از سیستم های مجهز و پیشرفته اینترکام می توانید به شکلی با کیفیت، آسان و راحت با یکدیگر به خوبی ارتباط برقرار کنید در صورتی که در زمان گذشته تعداد زیادی از انسان ها برای ایجاد ارتباط از سیستم های محدود آنالوگ استفاده می کردند.

در ادامه این مقاله آموزشی مطالبی مهم و کلیدی در رابطه با معرفی، تحلیل و بررسی انواع ویژگی ها و کاربرد ها، نحوه نصب و کارکرد سیستم اینترکام داخلی خدمت شما به طور کامل بیان خواهیم کرد.

نحوه نصب سیستم اینترکام داخلی

در رابطه با راه اندازی و نصب سیستم اینترکام داخلی به این صورت است که در مرحله اول شما باید جامپر قسمت پشتی گوشی مورد نظر خود را به صورت عمودی قرار دهید.

در مرحله دوم شما باید ترمینال های مورد نظر گوشی خود را به وسیله سه رشته سیم A، B و C به یکدیگر وصل کنید و در نهایت به این مورد توجه داشته باشید که ترمینال مورد نظر را به منبع تغذیه نیز به صورت موازی وصل کنید.

در مرحله آخر سیم برق مورد نظر را به پریز برق منزل خود وصل کنید و همچنین به این مورد توجه داشته باشید که سیم ها دچار مشکل کشیدگی و یا قطعی نشده باشند زیرا همین عامل باعث می شود که کل سیستم دچار مشکلات اساسی شود.


سیستم اینترکام داخلی
نکاتی در مورد انواع سیستم اینترکام داخلی

در رابطه با موضوع انواع مدل های سیستم اینترکام داخلی اینگونه می توان صحبت کرد که این دستگاه جدید بنا به نیاز و کاربرد های مختلف مردم شامل دسته بندی های متنوع و متعددی است و به این مورد توجه داشته باشید که که تمامی مدل های این دستگاه در بازار موجود است.

اولین مدل از این سیستم پیشرفته که خدمت شما معرفی خواهیم کرد سیستم ارتباطی یک به یک است؛ کاربرد اصلی این مدل از سیستم اینترکام فقط برای یک واحد ساختمانی در نظر گرفته شده است.

سیستم یک به یک به گونه ای است که شما می توانید با فرد مورد نظر در طبقه بالای منزل خودتان ارتباط صوتی نیز برقرار کنید و همچنین شما با استفاده از این فناوری می توانید درب منزل خود را به راحتی باز کنید.

دومین مدل از سیستم اینترکام داخلی که راجع به آن به طور کامل صحبت خواهیم کرد سیستم ارتباطی یک به چند است؛ کارکرد این نوع سیستم به شکلی است که شما به وسیله گوشی مورد نظر خود می توانید با تعداد زیادی از واحد های یک ساختمان و یا یک اداره به راحتی ارتباط برقرار کنید.

به طور مثال مدیر یک شرکت با استفاده از صفحه کلید مورد نظر گوشی خود می تواند با تمامی بخش های یک سازمان مثل نگهبانی، حسابداری و انبارداری نیز ارتباط برقرار کند.

سومین مدل از سیستم های مجهز و پیشرفته اینترکام داخلی که به معرفی و بررسی آن خواهیم پرداخت سیستم ارتباطی چند به چند است؛ طریقه کارکرد این سیستم مهم به این شکل است که تمامی واحد های یک سازمان می توانند با یکدیگر ارتباط صوتی برقرار کنند.

به این نکته توجه داشته باشید که بعضی از مدل های این دستگاه به گونه ای ساخته شده است که تمامی افراد درون یک سازمان و یا یک کارخانه می توانند به صورت گروهی با هم ارتباط برقرار کنند.

معرفی وسایل یک سیستم اینترکام داخلی

به این مورد مهم و خواندنی توجه داشته باشید که تمامی سیستم های اینترکام داخلی به طور کلی مجهز به تجهیزات پیشرفته ای مثل کنسول اپراتور، کنترل پنل، بلندگو، زنگ، چراغ چشمک زن، پایه، هود، کابل و جعبه تقسیم نیز هستند.سیستم اینترکام داخلینکاتی در هنگام خرید سیستم اینترکام داخلی

در رابطه با خرید سیستم اینترکام داخلی به این نکته کلیدی توجه داشته باشید که برای چه شغلی و یا چه سازمانی این دستگاه کاربردی و پیشرفته را خریداری می کنید.

به طور مثال این دسته از اشخاص برای فضاهایی مثل بیمارستان از سیستم ارتباطی چند به چند استفاده می کنند تا تمامی پرسنل های یک بیمارستان در بخش های مختلف بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

اما یک سری دیگر از افراد در فضاهایی مثل رستوران و کافه معمولا از سیستم های یک به چند استفاده می کنند و به طور کلی وظیفه اصلی این سیستم به این شکل است که فقط مدیران مربوط به یک فضای تفریحی و سرگرمی می توانند با قسمت های مختلف یک رستوران یا شهربازی ارتباط برقرار کنند.

از دیگر ویژگی های سیستم اینترکام داخلی که در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید این است که سیستم اینترکام داخلی پیشرفته بر خلاف سیستم های قدیمی آنالوگ این قابلیت را دارد که به شبکه های وای فای و سایر شبکه های بی سیم نیز به طور کامل وصل شود.

به این نکته بسیار کاربردی توجه داشته باشید که در درون سیستم های اینترکام داخلی هود های مخصوصی نصب شده است و وجود همین هود ها در درون دستگاه باعث می شود که نویز های صدا از بین بروند و میزان کیفیت صدا بالاتر برود.

در بعضی از کارخانه های شیمیایی و دارویی تعداد زیادی از پرسنل از کلید های شستی و پدالی برای برقراری ارتباط استفاده می کنند زیرا همین عامل باعث می شود که افراد همواره برای برقراری ارتباط با قسمت های مختلف دستکش های خود را از دست هایشان خارج نکنند.

سیستم های اینترکام داخلی در مکان ها و فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که میتوان به مواردی مثل مترو و کارخانه های فولادسازی نیز اشاره کرد.

در نهایت با توجه به مطالب مهم و کلیدی که در رابطه با معرفی، تحلیل و بررسی انواع مدل ها و کاربرد ها، نحوه نصب و کارکرد سیستم اینترکام داخلی خدمت شما به طور کامل بیان کردیم؛ شما می توانید با خواندن این مقاله آموزشی میزان اطلاعات خود را در رابطه با این موضوع بالاتر ببرید.

شما را با سیستم اینترکام داخلی آشنا کردیم و برای خرید سیستم اینترکام داخلی می توانید از مشاوران با تجربه شرکت پیشتازان فن آوری طاها راهنمایی بگیرید.


بهترین سیستم اینترکام داخلی خانگی – ارتباط نامحدود در خانه شما


برقراری ارتباط با خانواده در خانه هرگز آسان تر نبوده است، فرقی نمی کند خانه کوچک، متوسط یا بزرگی داشته باشید. در گذشته، اگر می خواستید با فردی در قسمت دیگری از خانه خود صحبت کنید، فقط دو راه داشتید. می توانید یا بروید و آنها را پیدا کنید یا فریاد بزنید. امروز، خوشبختانه، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بهترین سیستم اینترکام داخلی خانگی را در دسترس داشته باشید، و می توانید بدون توجه به اینکه در کجای خانه شما هستند،به کمک سیستم اینترکام داخلی راحت تر با تمام خانواده خود ارتباط برقرار کنید. سیستم های اینترکام داخلی همچنین می‌توانند به عنوان دوربین‌های امنیتی و نظارتی یا زنگ درب هوشمند عمل کنند و به ایمن‌تر شدن خانه شما کمک کنند.

مطالعه بیشتر