سیاست حفظ حریم خصوصی

درب اتوماتیک شیشه ایدرب اتوماتیک شیشه ای

سیاست حفظ حریم خصوصی

ما برای حفظ حریم خصوصی تمام کسانی که با ایشان ارتباط داریم ( مشتریان ، شرکای تجاری ، سرمایه گذاران و کارکنان ) ، ارزش و احترام قائلیم.

 

بتیس برای اطمینان از حفظ اطلاعات شخصی تمام افراد ، سعی میکند از استاندارد ها و قوانین روز دنیا طبعیت کند.
کلیه کارکنان و شرکای ما موظفند مطابق با سیاست اتخاذ گردیده ، تمام اطلاعات مشتریان را در سیستم CRM ذخیره نموده و طبق سطوح دسترسی تعریف شده ، از آنها بهره برداری نمایند.

بطور کلی ما در جمع آوری اطلاعاتی که تمام یا بخشی از آنها ممکن است شخصی و یا خصوصی باشد ، طبق روال ذیل عمل مینماییم :

کارکنان و پیمانکاران : اطلاعات بدست آمده از کلیه کارکنان و پیمانکاران بصورت کاملا محرمانه و فقط جهت ارزیابی شخصی و اجتماعی و همچنین بررسی های تعیین صلاحیت ، مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

مشتریان : اطلاعات مربوط به مشتریان در سیستم CRM ذخیره شده و قابل مشاهده توسط کارشناسان فروش مربوطه میباشند .
این اطلاعات صرفاً جهت برقراری ارتباط و یا اطلاع رسانی محصولات جدید شرکت مورد استفاده قرار گرفته و تحت هیچ عنوان در اختیار گروه های ثالث قرار نخواهد گرفت.

تولید کنندگان : تولید کنندگان و کمپانی هایی که بتیس نماینده آنها در ایران است ، به ما اجازه میدهند که از اطلاعات جهت هدایت روابط تجاری فیمابین و همچنین ارزیابی متقابل استفاده نماییم.

شرکای تجاری : بتیس همواره سعی میکند با اطلاعات و آمار بدست آمده ، شایستگی مجموعه خود را در برقراری روابط خوب تجاری و خدماتی ، به کلیه شرکای خود اثبات نماید.

بتیس همواره اطلاعات خود را بصورت مستقیم از افراد جمع کرده و به هیچ وجه به دنبال کسب اطلاعات از شخص ثالث نمیباشد.
لذا ما تمامی تلاش خود را جهت حفظ و حراست از اطلاعات بدست آمده انجام داده و جهت عدم افشای آن به هر صورت ممکنه ، تلاش مینماییم.