درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای

مشتریان بتیس بدون طبقه بندی

مجموعه بتیس با عملکرد بی نظیر خود طی چندین سال اخیر ، توانسته افتخار خدمت گذاری به مشتریان زیادی را کسب نماید.به جرات میتوان گفت که تعداد کثیری از مهمترین مراکز اقتصادی ، سیاسی ، تجاری و مالی کشور از خدمات مختلف بتیس بهره برده اند.مسلما کسب این افتخار بزرگ خدمت رسانی فقط به واسطه تجربه بالای متخصصان اینمجموعه در زمینه ارائه راهکار های امنیتی و هوشمند سازی و همچنین ارائه مناسب خدمات پس از فروش و در نتیجه جلب رضایت مشتریان در سطح کشور، بوده است.در این قسمت میتوانید لیست تعدادی از مشتریان بتیس را بدون طبقه بندی مشاهده فرمایید.

 

 

ادامه مطلب...

بانک ها

تا کنون بانک ها و موسسات مالی و اعتباری زیادی ازخدمات بتیس بهره برده اند. در این قسمت میتوانید لیست آنها را مشاهده فرمایید.

 

 

 

ادامه مطلب...

بیمارستان ها

بیمارستان ها و مراکز مختلف درمانی که تا کنون از خدمات ما بهره برده اند را میتوانید در این لیست مشاهده فرمایید.

 

 

 

 

ادامه مطلب...

درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای

سازمان های دولتی

سازمان ها و ارگانهای بزرگ دولتی همواره در پروژه های ملی زیادی از خدمات و محصولات بتیس بهره برده اند. در این قسمت میتوانید لیست برخی از آنها را که از لحاظ امنیتی بلامانع است، مشاهده فرمایید.

 

 

 

 

ادامه مطلب...

شرکت های خصوصی

شرکت های خصوصی زیادی در زمینه های مختلف از خدمات بتیس بهره برده اند. در این قسمت میتوانید لیست برخی از آنها را مشاهده فرمایید.

 

 

 

 

ادامه مطلب...

کارخانجات

کارخانجات مختلفی جهت بهبود عملکرد و بالا بردن بهره وری خوداز خدمات بتیس استفاده کرده اند. در این قسمت لیست برخی از آنها را مشاهده میفرمایید.

 

 

 

 

ادامه مطلب...

سایر مشتریان

مسلما تعداد زیادی از مشتریان ما در دسته بندی های فوق نمیگنجند. برای مشاهده آنها میتوانید به این قسمت مراجعه فرمایید.

 

 

 

 

ادامه مطلب...