قوانین سایت

درب اتوماتیک شیشه ایدرب اتوماتیک شیشه ای

قوانین وب سایت بتیس و سلب مسئولیت

با توجه به گستردگی محصولات عرضه شده توسط مجموعه بتیس و همچنین تغییرات مداوم و به روز تکنولوژیهای عرضه شده در دنیا ، وب سایت بتیس قوانینی جهت مصرف کنندگان دارد که توجه شما را به آن جلب مبنماییم.

مطالب عرضه شده در این وب سایت صرفاً جهت ارائه اطلاعات اولیه و عمومی در مورد محصولات ما بوده و با توجه به تغییرات لحظه به لحظه تکنولوژیهای عرضه شده ، جهت استفاده حرفه ای ارائه نشده است.
لذا برای کسب اطلاعات به روز در مورد هر محصول، پیشنهاد میگردد با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
بدیهیست شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که صرفاً از وب سایت جمع آوری شده و مورد بهره برداری قرار گیرد ، نخواهد پذیرفت.

مجموعه بتیس هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده در نشر اطلاعات و یا اشتباهات تایپی و یا تاخیر در جمع آوری و عرضه اطلاعات نخواهد پذیرفت و صرفاً اطلاعاتی که بصورت مکتوب از کارشناسان شرکت دریافت گردد ، معیار خواهد بود.

ممکن است از این وب سایت به سایت های دیگر لینک هایی داده شده باشد.
وجود این لینک ها مبنی بر تایید یا صحه گذاری به اطلاعات این وب سایت ها نخواهد بود لذا مسئولیت بررسی و یا انجام معاملات تجاری با سایت های دیگر بر عهده بیننده می باشد.
حتی قبل از برقراری ارتباط با نمایندگان بتیس ، از اعتبار تاریخ نمایندگی آنها با تماس با شرکت ، مطمئن شوید.

اطلاعات عرضه شده در وب سایت بتیس صرفا جهت رجوع شخصی بوده و هر گونه بهره برداری ، کپی و یا نشر این مطالب بدون رضایت کتبی از بتیس ، ممنوع بوده و متخلف طبق قوانین کپی رایت سایبری ، مجازات خواهد شد.

بتیس تمامی تلاش خود را برای عرضه بهترین و کامل ترین اطلاعات مرتبط با شاخه های کاری خود در این وب سایت را نموده با این حال پیشنهاد میکند جهت اطمینان ، قبل از هر اقدامی ، با ما تماس حاصل نمایید.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در مورد هر یک از موارد فوق ، با ایمیل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید مکاتبه نمایید.