یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 14:44

کاربرد های درب اتوماتیک

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب اتوماتیک شیشه ای


امروز می خواهیم بررسی کنیم که در چه مکان هایی باید از درب اتوماتیک استفاده شود. همانطور که در مطلب قبلی ذکر کردیم درب اتوماتیک شیشه ای مزایای زیادی دارد و در مکان های مختلفی نیز از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود.استفاده از درب اتوماتیک را می توان به چند دسته کلی به صورت زیر تقسیم کرد که همه انواع درب اتوماتیک شیشه ای را شامل می شود.

درب اتوماتیک


1-درب اتوماتیک برای مکان های نظامی با توجه به اینکه در اینگونه مکان ها امنیت و حفاظت از ساختمان بسیار اهمیت دارد بهتر است برای اینگونه مکان ها از درب اتوماتیک شیشه ای ضد گلوله یا درب اتوماتیک ضد انفجار استفاده کرد تا امنیت را تامین کند و همچنین می توان روی این نوع درب اتوماتیک سیستم درب بازکن اثر انگشتی و یا سیستم کارتی استفاده کرد که تنها افراد خاصی بتواند وارد محیط نظامی بشوند.


2-درب اتوماتیک شیشه ای برای مکان های آموزشی که شامل دانشگاه ها و همچنین مدارس می شود که توصیه می شود برای اینگونه مکان ها از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده کنید زیرا زیبایی و جلوه خاصی به ساختمان می دهد و همچنین می توانید آرم دانشگاه و یا مدرسه را روی شیشه های درب اتوماتیک شیشه ای حک کنید تا نشانه دانشگاه باشد ولی برای درب ورودی پارکینگ ها و ورودی مدرسه می توانید از درب اتوماتیک استفاده کنید.


3-درب اتوماتیک شیشه ای برای مکان های تجاری که شامل مجتمع های تجاری و مغازه ها و فروشگاه ها می شود که می توان با توجه به فضای موجود و همچنین فضای مورد نیاز برای عبور و مرور از هرکدام از انواع درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک استفاده کنید و همچنین می توانید از فریم های مختلف از جمله فریم مستطیل و فریم اس درب اتوماتیک شیشه ای استفاده کرد.


4-درب اتوماتیک برای مکان های عمومی که شامل ایستگاه های مترو و ایستگاه های اتوبوس می شود که می توان با توجه به فضا از هر کدام از انواع درب اتوماتیک شیشه ای و یا درب اتوماتیک استفاده کرد.


5-درب اتوماتیک برای مکان های اداری نیز کاربرد دارد که هم امنیت را تامین می کند و همچنین می تواند باعث صرفه جویی در مصرف انرژی بشود و از ورود گرد و غبار به آن محیط جلوگیری نماید.

که باید با توجه به هر محیط درب اتوماتیک مناسب آن را انتخاب کنبد تا هم نمای ساختمان شما برهم نریزد و هم چنین برای کار شما مفید باشد.

بازدید 47 بار

1 نظر

  • پیوند نظر Lynda سه شنبه, 05 بهمن 1395 ساعت 11:48 ارسال شده توسط Lynda

    [quote comment="86011"][quote comment="86005"]all this means only that Super franks role in our team is irbelpacarle&.this may be the longest period in my memory that we are not playing with super Frank&.we are able to win without DD, essien, terry and others, but not super frank&..[/quote]A vicious conspiracy theory is circulating regarding Lampard. Frank is apparently faking his injuries in order for TSO to snap him up, well rested, rejuvenated and most important not cup-tied for the CL.[/quote]how did u get this nonsense story this will be never be trueReply

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.