چهارشنبه, 24 شهریور 1395 ساعت 17:03

معرفی گیت های ورودی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ازدحام دربرخی مکانها نظیر: ایستگاه های اتوبوس، مترو، تاکسی وبعضا ادارات پرتردد امکان ارائه خدمات مناسب را دچار مشکل کرده و موجب سردرگمی مراجعه کنندگان و پرسنل آن مجموعه میگردد و برای کنترل ورود افراد و جلوگیری از ورود افراد متفرقه و بدون مجوز به ساختمان گیت های ورودی و کنترل تردد بوجود آمده اند
گیت های تردد به 2 صورت قابل استفاده می باشند:
1-گیت های ورود شاخه ای
کنترل ورود و خروج افراد و ثبت آمار تردد، ورودی و خروجی مکانهای عمومی مانند ادارات، فرودگاه ها، ورزشگاه ها، اماکن تجاری و غیره با مصرف پائین انرژی و حضور کمترین نیروی انسانی قابل اجرامی باشد. در این گونه گیت ها پس از تائید کارتخوان و با دریافت یک سیگنال از سیستم کنترل، بخش مربوطه بازشده و تا 120 درجه حرکت چرخشی انجام می دهد و اجزاء تردد را به افراد دارای مجوز میدهد. این سیستم با حرکتی بسیار ساده فقط با فشار دست یا بدن عمل میکند و به همین دلیل بسیار کم اصطکاک می باشد.
عملکرد در مواقع اضطراری:
دستگاه قابلیت تنظیم برای مواقع بروز حوادث و یا قطع برق را دارد، این تنظیمات بنا به خواست کاربر می تواند شامل حالاتی مانند قفل در هر دو جهت، آزاد در هر دو جهت و آزاد در یکی از جهت ها باشد.
2-گیت تردد شیشه ای ( flap )
قابل استفاده در مکان های عمومی پرتردد مانند ادارات، شرکت ها، مترو ، ایستگاههای اتوبوس، کانترهای فرودگاهی، اماکن تجاری، ورزشگاه ها و غیره درصورت تنظیم دستگاه برروی حالت بسته، بادریافت سیگنال فرمان از سوی کنترل تردد و در صورت مجاز شناخته شدن ورود، موانع شیشه ای کناررفته و به فرد اجازه عبور میدهد. درصورت تنظیم دستگاه برروی حالت بسته، با دریافت سیگنال فرمان از سوی سیستم کنترل تردد و در صورت غیر مجاز شناخته شده ورود، موانع شیشه ای بسته شده و امکان عبور را از فرد می گیرد. در صورت توقف مانع در میان دستگاه بسته به تنظیمات آن امکان بسته شدن یا باز بودن شیشه ها فراهم خواهد بود. در مواقع عبور بیش از یک نفر یا عبورازجهت مخالف، حسگرها آلارم خواهند فرستاد. همچنین به دلیل تعبیه حسگر در دستگاه، خطر بسته شدن شیشه و قرار گرفتن فرد بین آن به صفر رسیده است.

درب اتوماتیک شیشه ای     درب اتوماتیک شیشه ای

بازدید 198 بار

1 نظر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.