سه شنبه, 09 آذر 1395 ساعت 14:35

درب اتوماتیک فولدینگ

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب اتوماتیک شیشه ای


یکی دیگر از انواع درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک فولدینگ است که این درب اتوماتیک شیشه ای با کارایی خاص خود فقط در مکان های خاصی هم بکار می رود معمولا از این نوع درب اتوماتیک برای سازه هایی استفاده می شود که دهانه ورودی کم بوده و نیاز به بیشترین حالت بازشوندگی هست و معمولا این نوع درب اتوماتیک حداقل فضا را اشغال میکنند به صورتی که این نوع درب اتوماتیک شیشه ای بازشویی به اندازه 80 درصد تا 85 درصد کل دهانه بازشوی مفید آن است.


این نوع درب اتوماتیک به درب اتوبوسی نیز مشهور است از دیگر ویژگی های این درب اتوماتیک می توان به نصب آسان و هماهنگی ظاهری و قدرت آن اشاره کرد . امروزه با توجه به گستردگی صنعت ساختمان سازی و صنعت درب اتوماتیک شیشه ای بهترین گزینه برای ساختمانهایی که فضای کافی برای نصب درب ندارند درب اتوماتیک فولدینگ است زیرا با نصب درب اتوماتیک فولدینگ می توانید از 80 الی 85 درص ورودی استفاده کنید.


از این نوع درب ها در مکانهایی چون انبار کارخانجات و بیمارستان ها و ... می توان استفاده کرد این نوع درب اتوماتیک شیشه ای دارای سرعت بالایی است و در این نوع از درب اتوماتیک شیشه ای هم می توانید شیشه دوجداره استفاده کنید و هم میتوانید شیشه تک جداره استفاده کنید . این نوع درب اتوماتیک شیشه ای هم می تواند به عنوان درب اتوماتیک خروج اضطراری بکار رود زیرا لت های این نوع درب اتوماتیک با کمی فشار به بیرون باز می شود و می تواند در کمترین زمان بیشترین فضا را برای خروج فراهم آورد. لتهای این نوع درب اتوماتیک به لت های بریک اوت و اسلایدینگ معروف است.

درب اتوماتیک فولدینگدرب اتوماتیک فولدینگ

بازدید 53 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.