یکشنبه, 14 آذر 1395 ساعت 14:56

درب اتوماتیک شیشه ای مخصوص عابر بانک

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب اتوماتیک


درب اتوماتیک به دلیل کاربرد بالای آن در زمینه های مختلفی استفاده می شود و می تواند سیستم کارکرد آن را به صورتی تغییر داد که به یک وسیله ی مناسب برای کنترل ورود و خروج تبدیل شود .امروزه درب اتوماتیک شیشه ای پیشرفت زیادی کرده است و از نمونه درب اتوماتیک مخصوص عابر بانک تولید شده است . این نوع درب اتوماتیک که می تواند شیشه های ضد گلوله برروی آن نصب شود که به نام درب اتوماتیک شیشه ای ضد گلوله معروف است می تواند گزینه ی مناسبی برای حفاظت از دستگاه های عابر بانک باشد .


یکی دیگر از ویژگی های درب اتوماتیک عابر بانک این است که بر روی این درب اتوماتیک می توان سیستم کنترل عبور و مرور را تعبیه کرد که تنها با کارت عابر بانک باز شود و همچنین این نوع درب اتوماتیک دارای سیستم خروج اضطرارری است که به راحتی می تواند به درب اتوماتیک خروج اضطراری تبدیل شده و عبور آسان را فراهم کند .


یکی دیگر از کاربرد های این نوع درب اتوماتیک بانک ها است که شیشه های ضد گلوله آن می توان بانک را به محلی ضد سرقت تبدیل کند و همچنین از این نوع درب اتوماتیک در مراکز نظامی که تنها عبور افراد خاصی مجاز است استفاده کرد که تنها با تایید اثر انگشت و یا کارت عضویت مجوز ورود به ساختمان صادر شود و درب اتوماتیک شیشه ای باز شود.


از این نوع درب اتوماتیک نیز در طلا فروشی ها و نیز سایر مراکز مهم و حساس مس توان استفاده کرد زیرا شیشه های این نوع درب اتوماتیک شیشه ای از نوع شیشه ضد سرقت می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

بازدید 43 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.