یکشنبه, 21 آذر 1395 ساعت 14:53

درب اتوماتیک شیشه ای فریم S

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب اتوماتیک شیشه ای


یکی دیگر از انواع درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک شیشه ای S است. معمولا ما درب اتوماتیک شیشه ای را به صورت درب اتوماتیک شیشه ای با فریم مستطیلی دیده ایم اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی درب اتوماتیک شیشه ای با فریم اس هم وارد بازار شده است که این نوع درب اتوماتیک شیشه ای برای محیط های تجاری و فانتزی بکار می رود زیرا این نوع درب اتوماتیک شیشه ای شکل و جلوه بسیار زیبایی را به ورودی ساختمان می دهد.

ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای
یکی از ویژگی های بارز این نوع درب اتوماتیک شیشه ای متفاوت بودن ان است زیرا همانطور که گفتیم معمولا ما درب اتوماتیک شیشه ای را با فریم مستطیلی دیده ایم اما فریم اس که به تازگی وارد بازار شده است باعث ایجاد تفاوت بین ساختمان ها و زیبایی خاصی برای محیط می شود این نوع درب اتوماتیک شیشه ای کارکرد آن مشابه درب اتوماتیک شیشه ای کشویی است که به درب اتوماتیک شیشه ای ریلی هم معروف است ولی تنها تفاوت آن فریم درب است که به شکل اس است.


دلیل تفاوت قیمت درب اتوماتیک شیشه ای فریم اس با درب اتوماتیک شیشه ای کشویی در این است که برای تولید این نوع درب اتوماتیک شیشه ای از دستگاه های خاصی برای برش شیشه درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود که هزینه آن به زیبایی ای که به نمای مغازه و یا مجتمع تجاری شما می دهد می ارزد.

درب اتوماتیک شیشه ای فریم s

بازدید 45 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.