یکشنبه, 21 آذر 1395 ساعت 14:42

درب اتوماتیک ریلی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب اتوماتیک


یکی دیگر از انواع درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک ریلی است که کاربرد های خاص خود را دارد ، از این نوع درب اتوماتیک برای درب پارکینگ استفاده می شود، این نوع درب اتوماتیک دو نوع کارایی دارد یکی درب اتوماتیک پارکینگی و دیگری درب اتوماتیک شیشه ای که در ادامه هرکدام را توضیح خواهیم داد.


ساختار این نوع درب اتوماتیک به این صورت است که یک لنگه درب که معمولا طول آن بیش از دو نیم متر است به یک طرف چپ و یا راست حرکت میکند معمولا از این نوع درب اتوماتیک برای پارکینگ هایی استفاده می شود که کل فضای موجود برای عبور و مرور خودرو نیاز است.


ویژگی های درب اتوماتیک ریلی
این نوع درب اتوماتیک بسیار کم صدا است و هیچگونه آلودگی صوتی برای ساکنان مجتمع ایجاد نمیکند و استفاده از کل فضای موجود را میسر می کند از محدودیت های این نوع درب اتوماتیک می توان به سرعت پایین آن و همچنین نیاز به فضایی که درب اتوماتیک پس از بازشدن در آن جا قرار بگیرد.

کارکرد درب اتوماتیک ریلی
کارکرد این نوع درب اتوماتیک به این صورت است که موتور و گیربکس در بالا و پایین انتهای درب اتوماتیک قرار می گیرد و به موازات چرخ دنده ها و ریل درب اتوماتیک روی آن نصب می شود که حرکت موتور درب اتوماتیک باعث به چرخش در آمدن گیربکس درب اتوماتیک می شود که در نتیجه باعث به حرکت در آمدن ریل می شود که درب اتوماتیک به سمت چپ و یا راست حرکت می کند. پس باید نوع گیربکس و موتور درب اتوماتیک و همچنین نوع ریل آن بر اساس وزن و اندازه درب اتوماتیک تعیین شود تا درب اتوماتیک کارکرد خوبی داشته باشد.

نکات درب اتوماتیک ریلی
نکته دیگری که باید در نصب درب اتوماتیک پارکینگی توجه کنید این است که باید شیب زمین را نیز در نظر بگیرید زیرا میزان شیب زمین به کارکرد درب اتوماتیک بسیار مرتبط است و اگر میزان شیب زیاد باشد ممکن است در مواقع باز و بستن شدن درب اتوماتیک سرعت به میزان قابل توجهی پایین بیاید.

 

درب اتوماتیک ریلی

بازدید 144 بار

32 نظرها

 • پیوند نظر los gamaing pixel gun 3d hack coins دوشنبه, 09 اسفند 1395 ساعت 18:11 ارسال شده توسط los gamaing pixel gun 3d hack coins

  At last, someone who knows where to find the beef

 • پیوند نظر kreditrechner پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 22:39 ارسال شده توسط kreditrechner

  Greetings! This is my first visit to your blog! We are a collection of volunteers and starting a new project in a community in the same niche. Your blog provided us beneficial information to work on. You have done a extraordinary job!

 • پیوند نظر kreditvergleich deutschland پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 21:50 ارسال شده توسط kreditvergleich deutschland

  Thanks for the correction on the martini post I had practically convinced myself you all are champion vermouth consumers. And thank you as well for this post; Ive been looking to upgrade my vermouths. Will definitely do some experimenting with these!

 • پیوند نظر finanzierungsrechner پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 20:19 ارسال شده توسط finanzierungsrechner

  Ja sitten on näitäkin mukavia asiakkaita jotka heräävät sitten kun saavat pihvin nenän eteen, että en syökään punaista lihaa, vaikka menu on esitelty etukäteen& puhumattakaan lakto-ovovegaanista mutta kala käy& on näitä tullut vastaan monia. Aika savotta, mutta asiakashan on aina oikeassa!

 • پیوند نظر kreditrechner پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 18:59 ارسال شده توسط kreditrechner

  A different good website scanned by my freakin excellent brain! I could not have the ability to keep any details with regard to a while after taking all of this in. Thanks you again for the great material and also details, this will definitely not actually be for gotten

 • پیوند نظر autokredit online autofinanzierung mit schlussrate پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 16:51 ارسال شده توسط autokredit online autofinanzierung mit schlussrate

  This is the perfect post for me to find at this time

 • پیوند نظر online kredit پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 16:48 ارسال شده توسط online kredit

  A pleasingly rational answer. Good to hear from you.

 • پیوند نظر immobilienkredit پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 16:30 ارسال شده توسط immobilienkredit

  Pleasing you should think of something like that

 • پیوند نظر finanzierungsrechner پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 15:05 ارسال شده توسط finanzierungsrechner

  Lovely pasta and very informative post, I've never heard of argan oil but I like that it has a nutty flavor, sounds wonderful, I will look for it, would be interesting to try:)

 • پیوند نظر baufinanzierung پنج شنبه, 07 بهمن 1395 ساعت 14:51 ارسال شده توسط baufinanzierung

  Stay with this guys, you're helping a lot of people.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.