چهارشنبه, 12 آبان 1395 ساعت 10:22

درب اتوماتیک در محیط های مختلف

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک امروزه در محیط های مختلفی استفاده می شود که ازجمله آن می توانیم به استفاده از درب اتوماتیک در مترو و استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در فرودگاه و استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در راه آهن اشاره نمود.استفاده و نصب درب اتوماتیک در اماکن ذکر شده می تواند مزایای متعددی را در پی داشته باشد. از جمله این مزیت ها می توان به تسهیل در رفت و آمد ها و همچنین زیبا سازی محیط اشاره نمود.

از دیگر عواملی که ذکر آن خالی از لطف نیست سریع، ساده و امن بودن این درب ها می باشد. امروزه اغلب مردم می خواهند به سرعت، با حد اکثر اطمینان خاطر و به راحتی از مکانی به مکان دیگر بروند و جا به جا شوند. همچنین برای جا به جایی بارها استفاده از این روش می تواند بسیار مناسب باشد.استفاده از درب اتوماتیک برای مسافران هم می تواند بسیار مورد توجه قرار گیرد زیرا باعث آزادانه حرکت کردن آنها شده و آسایش را برای آنها فراهم می نماید.

از طرفی جنبه کنترل از راه دور این درب ها و این امکان که دربهای مورد نظر می توانند از یک مکان مشخص کنترل گردند یکی دیگر از مزیت های استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به شمار می رود.علاوه بر موارد ذکر شده استفاده از درب اتوماتیک به دلیل جنبه ایمنی ای که دارد نیز مورد توجه بسیار قرار می گیرد. درب ها به طور اتوماتیک و خودکار در هنگام حریق آغاز به کار کرده و میزان امنیت را افزایش می دهند. همچنین این درب ها به دلیل قابلیت تطابق با میزان رفت و آمد ها و شدت ترافیک ها و جلوگیری از به هدر رفتن هوای سرد و یا گرم در فصول زمستان و تابستان اهمیت چشم گیری پیدا کرده اند.
استفاده از درب اتوماتیک در فرودگاه ها، انبار کالا ها، خدمات باربری و پارکینگ های طبقاتی و یا در اسکله ها و بندر ها، خط آهن ها و مراکز حمل و نقل باعث ایجاد نمای دلنشین و زیبا و در عین حال مطمئن در اماکن مورد بحث می گردد.

درب اتوماتیک

بازدید 193 بار

46 نظرها

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.