پنج شنبه, 29 مهر 1395 ساعت 09:45

درب اتوماتیک در مترو

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه با پیشرفت تکنولوژی از درب اتوماتیک در اماکن عمومی همچون مترو و فرودگاه استفاده میشود که مزیت های زیادی نیز دارد که در ادامه به این سوال که چرا از درب اتوماتیک شیشه ای در مترو و فرودگاه استفاده میشود پاسخ می دهیم .
استفاده و نصب درب اتوماتیک در اماکن ذکر شده می تواند مزایای متعددی را در پی داشته باشد. از جمله این مزیت ها می توان به تسهیل در رفت و آمد ها و همچنین زیبا سازی محیط اشاره نمود.
از دیگر عواملی که ذکر آن خالی از لطف نیست سریع، ساده و امن بودن این درب ها می باشد. امروزه اغلب مردم می خواهند به سرعت، با حداکثر اطمینان خاطر و به راحتی از مکانی به مکان دیگر بروند و جا به جا شوند. همچنین برای جا به جایی بارها استفاده از این روش می تواند بسیار مناسب باشد.
استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای برای مسافران هم می تواند بسیار مورد توجه قرار گیرد زیرا باعث آزادانه حرکت کردن آنها شده و آسایش را برای آنها فراهم می نماید.

درب اتوماتیک

از طرفی جنبه کنترل از راه دور این درب ها و این امکان که دربهای مورد نظر می توانند از یک مکان مشخص کنترل گردند یکی دیگر از مزیت های استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به شمار می رود.
علاوه بر موارد ذکر شده استفاده از درب اتوماتیک به دلیل جنبه ایمنی ای که دارد نیز مورد توجه بسیار قرار می گیرد. درب ها به طور اتوماتیک و خودکار در هنگام حریق آغاز به کار کرده و میزان امنیت را افزایش می دهند. همچنین این درب ها به دلیل قابلیت تطابق با میزان رفت و آمد ها و شدت ترافیک ها و جلوگیری از به هدر رفتن هوای سرد و یا گرم در فصول زمستان و تابستان اهمیت چشم گیری پیدا کرده اند.
استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در فرودگاه ها، انبار کالا ها، خدمات باربری و پارکینگ های طبقاتی و یا در اسکله ها و بندر ها، خط آهن ها و مراکز حمل و نقل باعث ایجاد نمای دلنشین و زیبا و در عین حال مطمئن در اماکن مورد بحث می گردد.

درب اتوماتیک در مترو

بازدید 133 بار

1 نظر

  • پیوند نظر Mena سه شنبه, 05 بهمن 1395 ساعت 11:44 ارسال شده توسط Mena

    10 febrero, 2012 a las 19:19 Dios, que no me entere yo que ese culazo pasa hambre!! Tú cada día estas más buena o me lo parece? Lametones, guapísima. Re/rpndeo

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.