سه شنبه, 28 دی 1395 ساعت 14:37

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب اتوماتیک شیشه ای

 

یکی از اجزای مهم هر درب اتوماتیک شیشه ای اپراتور آن می باشد که سرعت عمل و عملکرد خوب درب اتوماتیک شیشه ای به آن بستگی دارد. معمولا کارکرد اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای به این صورت است که با تشخیص نزدیک شدن فرد به درب اتوماتیک شیشه ای آن را باز می کند. در ادامه با اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای بیشتر آشنا می شویم.

 

اجزای اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای :
اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای معمولا از یک موتور الکتریکی قدرت مند تشکیل شده است به همراه یک چشمی و مداری که عملیات راه اندازی موتور درب اتوماتیک شیشه ای را برعهده دارد تشکیل می شود. معمولا اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای دارای یک ریل آلومینیومی است که برای اینکه درب اتوماتیک شیشه ای در هنگام کارکرد کمترین صدا را داشته باشد باید اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای شامل ریل مناسب وزن درب اتوماتیک شیشه ای و موتور مناسب باشد تا کمترین صدا را داشته باشد.

 

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی می توان بر روی اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای دستگاه کارت خوان و یا اثر انگشت قرار دهیم که عبور و مرور را کنترل کند و همچنین امنیت درب اتوماتیک شیشه ای را بالا ببرد.
باید توجه داشته باشید برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای باید بهترین نوع اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای را انتخاب کنید تا درب به خوبی چفت شود و هیچ گونه گرد و غباری از درب توماتیک شیشه ای عبور نکند و هیچگونه صدایی را نیز انتقال ندهد.

 

بازدید 34 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « درب اتوماتیک شیشه ای ریموت دار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.