درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک و گیت

بهره برداری از درب اتوماتیک شیشه ای جهت بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان ها و تامین تفکر مشتری مداری ، بسیار مطلوب میباشد.

استفاده از گیت های کنترل تردد نیز مبتواند به تامین امنیت و کاهش خطاهای انسانی در کنترل تردد افراد در یک مجموعه ، کمک شایانی نماید.


بتيـس به عنوان يکي از برترين پيشگامان این صنعت در ايران ، اطلاع رساني عمومي مربوط به اين تکنولوژي جديد را جزو يکي از وظايف و اهداف اوليه ، در برنامه کاري خود قرار داده است. اين وب سایت بدين منظور تهيه و تدوين گرديده تا به عنوان مرجعي مطمئن براي آشنائي بيشتر با کاربرد اين تکنولوژي ، صرف نظر از کارخانه و کشور توليد کننده آن ، مورد استفاده قرار گيرد.

تمامی محصولات بتیس پیشینه ای بیش از 40 سال تجربه مهندسی و نیز میزان بالای مهارت های کاربری دارند. شما در اینجا مجموعه کاملی از طرحهای پیشنهادی برای ورودی ها، به نحوی که متناسب با هر نیازی باشد را خواهید یافت .

لطفا از منو سمت راست ، ابتدا با کاربرد انواع درب ها و گیت های کنترل تردد آشنا شده و سپس با کلیک بر روی هر بخش ، اطلاعات محصول مورد نیاز خود را مشاهده فرمایید.

وجود علامت درب اتوماتیک شیشه ای در کنار هر تیتر بدین معناست که بخش مربوطه دارای زیر شاخه هایی میباشد که با کلیک بر روی آن ، بصورت درختی نمایش داده خواهند شد.