درب اتوماتیک کشویی

امروزه استفاده از درب های اتوماتیک از جمله درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ بسیار رایج و متداول است چرا که درب اتوماتیک اسلایدینگ باعث افزایش آسایش و راحتی کاربران و ایمنی می شود.درب های اتوماتیک در بسیاری از ساختمان ها از جمله فروشگاه ها ، ادارات ، بیمارستان ها و غیره کاربرد دارند و انواع مختلفی از آنها مانند درب اتوماتیک کشویی، منحنی،گردان ،کرکره ای و... طراحی و ساخته می شود.در این مطلب درباره درب کشویی اتوماتیک صحبت خواهیم کرد.

در این مطلب در مورد درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ ، مزایا و کاربرد آن توضیح می دهیم.اگر قصد خرید درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ و سایر انواع درب اسلایدینگ دارید با ما همراه باشید.

درب اتوماتیک کشویی که نام دیگر آن اسلایدینگ می باشد یکی از درب های کاربردی و بسیار رایج است زیرا برای اکثر ساختمان ها قابل استفاده بوده و طراحی و ساخت آن نیز آسان می باشد و ظاهری زیبا و مدرن به ساختمان می بخشد. این نوع درب ها معمولا از جنس شیشه ساخته می شود و میتواند با فریم ویا بدون فریم باشد.عملکرد درب شیشه ای کشویی اتوماتیک به صورت خطی می باشد و درب به صورت افقی باز و بسته می شود به همین دلیل فضای کمی را اشغال می کند و برای مکان های شلوغ و پر رفت وآمد بسیار مناسب می باشد.

درب اتوماتیک اسلایدینگ از انواع درب های اتوماتیک است که امروزه زیاد استفاده می شود.ما شما را در خرید انواع درب اتوماتیک اسلایدینگ راهنمایی می کنیم.

درب اتوماتیک کشویی را میتوان در حالت های مختلفی از جمله 4لت،3لت،2لت و تک لت ساخت.

درب کشویی اتوماتیک 4 لت : در این نوع 2 لنگه درب ثابت بوده و 2 لنگه دیگرآن متحرک می باشد. دو لت ثابت کنار دیوار و لت های متحرک در وسط قرار میگرد ودر از وسط باز می شود.

درب اتوماتیک کشویی 2 لت : حالت 2 لت را میتوان به دو صورت طراحی کرد .به این ترتیب که در یک مدل آن هردو لنگه متحرک است و در مدل دیگر یک لنگه ثابت و دیگری متحرک می باشد

درب اتوماتیک کشویی 3 لت : این حالت را نیز میتوان به دو شکل طراحی کرد .در یکی لنگه اول ثابت است و دو لت دیگر به دنبال آن قرار گرفته و متحرک می باشند وهردو به یک سمت باز میشوند.در مدل دوم دو لنگه آن ثابت است و یک لنگه دیگر متحرک

درب کشویی اتوماتیک تک لت : این مدل فقط یک لنگه متحرک دارد که به یک سمت دیوار حرکت کرده و در باز می شود بنابراین باید در کنار در فضای کافی برای حرکت لنگه متحرک وجود داشه باشد.

درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ در مکان های مختلف کاربرد دارد اما برای مکان های شلوغ درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ بیشتر استفاده می شود.برای خرید درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ با ما همراه باشید.

گر به دنبال کسب اطلاعات درباره لیست درب شیشه ای اتوماتیک هستید به این صفحه مراجعه کنید.

ویژگی ها ومزایای درب اتوماتیک کشویی

  • تنظیمات این درب بسیار ساده و راحت بوده و نصب آن نیز آسان می باشد.
  • میتوان مدت زمان باز یا بسته ماندن درب و همچنین سرعت باز وبسته شدن آن را نتظیم کرده و تغییر داد.
  • دارای صفحه نمایشی است که خطای سیستم درب را نشان می دهد.
  • دارای قفل امنیتی بوده و میتوان سیستم آن را قفل و کنترل کرد.همچنین قفل حفاظتی برای شب ها و مواقعی که درب بسته است.
  • سیستم هوشمند تشخیص موانع و افراد برای جلوگیری از برخورد موانع به درب در زمان قطعی برق از باطری که برای درب تعبیه می شود استفاده میشود که این باطری قابلیت شارژ دارد.
  • قابلیت تطبیق با انواع سیستم های حفاظتی و کنترل تردد را دارد.
  • طراحی زیبا و متنوع که باعث زیبایی ورودی ساختمان می شود.
  • درب اتوماتیک اسلایدینگ فضای کمی را اشغال میکند و برای مکان هایی که با محدودیت فضا مواجه هستند مناسب است.
  • امکان طراحی درب هم به صورت فریم دار وهم بدون فریم وجود دارد.

اگر به دنبال شرکت درب اتوماتیک هستید به این صفحه مراجعه کنید.
قیمت درب کشویی اتوماتیک

برای درب کشویی اتوماتیک نمی توان قیمت درب کشویی اتوماتیک را قطعی تعیین کرد .قیمت انواع درب اتوماتیک شیشه ای به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. در ادامه به برخی از این عوامل خواهیم پرداخت.

یکی از این عواملی که در قیمت درب کشویی اتوماتیک تاثیرگذار می باشد نوع موتور به کار رفته در آن می باشد.انواع مختلفی از موتور و با قدرت های متفاوت در بازار موجود می باشد که میتواند قیمت درب را تغییر دهد.

نوع شیشه درب نیز در قیمت آن تاثیرگذار است شیشه سکوریت و ضخامت آن بر قیمت درب اتوماتیک ریلی کشویی موثر خواهد بود. فریم درب اتوماتیک کشویی انواع مختلفی دارد که از جمله آن میتوان به فریم با رنگ الکترو استاتیک،آنادایزو فریم با روکش استیل اشاره کرد که هرکدام از آنها قیمت های متفاوتی دارد.

تعداد لت های درب نیز بر قیمت تاثیر گذار است بدیهی است که هرچه تعداد لت ها بیشتر و ابعاد درب نیز بزرگتر باشد قیمت درب اتوماتیک نیز افزایش می یابد. اگر برا ی درب تجهیزات جانبی مانند برق اضطراری، سیستم کنترل تردد، قفل برقی ریموت کنترل و غیره استفاده کرد قیمت درب کشویی اتوماتیک افزایش می یابد.

اپراتور های درب اتوماتیک کشویی گوناگونی توسط شرکت های مختلف سازنده درب اتوماتیک طراحی گردیده است. قیمت اپراتور درب کشویی برقی  با توجه به شرکت های سازنده متفاوت می باشد به عنوان مثال: اپراتور های درب اتوماتیک کشویی ایتالیایی، آلمانی ، ترکیه ای و اسپانیایی نسبت به انواع چینی و ایرانی بالاتر و بروزتر میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اتوماتیک شیشه ایی بازویی با کارشناسان ما تماس بگیرید

این نمونه ها برای ساختمان های پر تردد مانند بانک ها، مراکز دولتی و بیمارستان ها مناسب هستند. اما می توانید برای ساختمانی که تردد کمتری دارد، مانند منازل مسکونی، از اپراتور های سبک تر استفاده کنید.

همکاران ما در شرکت پیشتازان فن آوری طاها (گروه بتیس) می توانند جهت مشاوره، طراحی،تامین، نصب و راه اندازی سیستم های درب و کنترل تردد و ارائه لیست قیمت درب اتوماتیک کشویی به مشتریان مشاوره دهند.

شرکت پیشتازان فن آوری طاها(گروه بتیس) ، نمايندگي رسمی فروش ، نصب و خدمات پس از فروش سيستم های دوربین مداربسته ، سیستم های کنترل تردد و گیت کنترل تردد ، سیستم مدیریت پارکینگ ، سیستم اینترکام و درب اتوماتيک و درب اسلایدینگ بيش از 14 کمپانی معتبر در ايران را دارا می باشد.

مدیران این شرکت با پشتوانه 20 سال فعالیت در زمینه مشاوره، طراحی، تأمین، نصب و راه‌اندازي سیستم‌هاي هوشمند مدیریت و نظارت، کنترل تردد و دسترسی، نظارت تصویري، درب‌هاي اتوماتیک و به کارگیري مؤثر و بهینه آنها به‌ صورت یکپارچه، توانسته‌اند اعتماد مهمترین مراکز سیاسی، اقتصادی، صنعتی و مالی کشور را جلب کنند.

برای دریافت لیست قیمت درب اتوماتیک کشویی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر: برای کسب اطلاعات در مورد درب گردان اتوماتیک و درب شیشه ای بیمارستانی به لینک مورد نظر مراجعه کنید.


درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ

سال هاست که درب های کشویی اتوماتیک اسلایدینگ برای ورودی بسیاری از مکان ها استفاده می شود.درب اسلایدینگ در واقع همان دربی است که وقتی به آن نزدیک می شویم درب به صورت خودکار با حرکتی افقی به سمت طرفین باز می شود.درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی مزایای بسیار زیادی دارد و قیمت درب اسلایدینگ نسبت به انواع دیگر درب های اتوماتیک مناسب تر می باشد همین امر باعث شده که بسیاری از افراد برای درب وروی محل خود به سراغ این نوع درب بروند.درنتیجه یکی ار متداول ترین و پرطرفدارترین دربهای اتوماتیک ، درب اتوماتیک اسلایدینگ می باشد.

اگر به دنبال قیمت درب اتوماتیک پارکینگ هستید به این صفحه مراجعه کنید.

مزایای درب اسلایدینگ

درب اسلایدینگ ساده و درعین حال بسیار زیبا می باشند .

شیشه مورد استفاده در درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ از جنس سکوریت می باشد که مقاومت خوبی در برابر ضربه و حرارت دارد و از نظر نکات ایمنی ، از امنیت بالایی برخوردار می باشد.

برای شیشه درب اسلایدینگ می توان از انواع رنگ ها و طرح های متنوع مانند شیشه مات یا ساده استفاده کرد و یا به شکل طرح دار انتخاب کرده و طرح مورد نظر خود را روی آن چاپ کرد.

مصرف انرژی پایینی داشته و بسیار کم صداست و از آنجا که عملکرد سریعی دارد ، از هدر رفتن انرژی و تبادل حرارتی در زمستان و تابستان کاسته می شود.

عملکرد آن سریع بوده و ترد از آن بسیار آسان و بدون هیچ زحمتی صورت می گیرد درنتیجه برای مکانهایی با تردد بالا بسیار مفید و کاربردی است.

قابلیت تنظیم سرعت باز وبسته شدن را دارا می باشد همچنین قابلیت تنظیم در حالت های مختلفی مانند حالت کاملا باز ، کاملا بسته، نیمه باز، یک طرفه( باز شدن فقط از یک سمت) برای انها وجود دارد.

مجموعه بتیس مفتخر است تمامی خدمات مربوط به قیمت گیت ورودی را در اختیار شما قرار دهد.

خرابی و استهلاک بسیار کمی داشته در نتیجه هزینه تعمیر و سرویس چندانی نخواهد داشت.

درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ به شکل های فریم دار و بدون فریم قابل اجرا می باشد

برای فریم درب اتوماتیک اسلایدینگ انواع مختلف فریم و در رنگ های گوناگون موجود می باشد که علاوه بر افزایش استحکام شیشه ، با انتخاب رنگ متناسب با ساختمان می توان هارمونی و زیبایی خاصی ایجاد کرد.

برای مراکز درمانی و بیمارستان ها که امکان انتقال انواع بیماری ها وجود داشته و تردد نیز بالاست بسیار کاربردی می باشد همان طور که در اکثر بیمارستان ها شاهد استفاده از آنها هستیم.

برای مراکز تجاری و فروشگاه ها ، به دلیل اینکه افراد معمولا دستشان پر است یک انتخاب عالی می باشد که راحتی و آسایش مشتریان را فراهم خواهد کرد.

درب کشویی شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ را می توان برای تمام ورودی ها با هر عرضی به کار برد.اگر عرض ورودی زیاد باشد از نوع 4 لنگه که دو لنگه ثابت و دو لنگه متحرک دارد استفاده می شود.نوع دو لنگه را می توان هم به شکل یک لت ثابت و یک لت متحرک و هم به شکل هر دو لنگه متحرک ساخت و نوع تک لنگه برای ورودی های باعرض کم قابل استفاده می باشد که شامل یک لنگه متحرک بدون لنگه ثابت می باشد.

درب اتوماتیک اسلایدینگ به دلیل دارا بودن سنسور کنترل و نظارت و همچنین قابلیت قفل شدن درب در مواقع لازم از امنیت بالایی برخوردار می باشد.

در زمانی که درب در حال بسته شدن می باشد اگر شخص یا مانعی در بین درب قرار گیرد ،درب به حالت باز برگشته و از برخورد جلوگیری می شود.

انواع سیستم های حضور و غیاب و سیستم های کنترل تردد را می توان بر روی درب اسلایدینگ نصب کرد.

ما در مقاله های قبلی درباره سیستم گیتهای کنترل تردد توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.
نحوه عملکرد درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ

باز و بسته شدن درب اتوماتیک اسلایدینگ به وسیله سنسورها یا حسگر های تشخیص صورت می گیرد وقتی که شخصی در نزدیک درب و یا در میدان تشخیص حسگر درب قرار گیرد،سنسورحضور فرد را تشخیص داده و با ارسال یک پیام یا سیگنال به مرکز کنترل یا مرکز فرمان به درب فرمان باز شدن داده و درب باز می شود و پس از یک مدت زمان کوتاه و عبور فرد درب دوباره بسته می شود البته همان طور که گفته شد اگر شخص از درب عبور نکند و در بین درب توقف کند ، در بسته نخواهد شد.حرکت درب اسلایدینگ روی ریل هایی صورت میگیرد که در بالا و پایین درب تعبیه شده و از جنس های چوبی، فلزی ویا وینیلی ساخته می شود.

سنسور های مختلف با کارکرد متفاوت برای درب های کشویی اتوماتیک اسلایدینگ وجود دارد. یک نوع سنسور سنسور مادون قرمز می باشد این سنسور اشعه مادون قرمز رابه طور دائم به محیط می تاباند و اگر شخصی در میدان تابش این اشعه قرار گیرد اشعه شکسته شده و درب باز می شود.

سنسور دیگر ، سنسور مایکرویو می باشد .این نوع سنسوراموج الکترومغناطیسی به اطراف ارسال می کند و امواج برگشتی را از طریق زمین یا دیوار دریافت می کند. اگر کسی درنزدیک درب حرکت نکند میزان فرکانس ارسالی و دریافتی یکسان است ولی اگر شخصی از آنجا عبور کند فرکانس دریافتی تغییر میکند و سنسور این را تشخیص داده و درب باز می شود.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره خرید درب اتوماتیک هستید به این صفحه مراجعه کنید.

یک نوع دیگر سنسورهای فشاری می باشد . این سنسور با تشخیص وزن اشخاصی که از نزدیکی درب عبور می کنند فرمان باز شدن درب را صادر می کند .

می توان دو نوع سنسور برای درب اتوماتیک اسلایدینگ استفاده کرد که اگر یکی از سنسور ها عمل نکرد ، سنسور دوم عمل کرده و درب باز شود.

قیمت درب اسلایدینگ به عوامل گوناگونی از جمله نوع اپراتور آن ، قدرت موتور، تجهیزات جانبی ، نوع و ابعاد شیشه، فریم درب، ابعاد درب و.... بستگی داشته و شما می توانید با توجه به بودجه خود و نوع کاربرد درب ، یک انتخاب متناسب از بین درب های کشویی اتوماتیک اسلایدینگ داشته باشید.برای درب شیشه ای کشویی مغازه نیز می توان از انواع درب اسلایدینگ استفاده کرد.

درب اتوماتیک اسلایدینگ در انواع بازشوهای تک یا دو جداره و انواع سبک ها و پیکربندی ها ارائه می شوند. درب اتوماتیک اسلایدینگ ایمن و آسان برای استفاده بوده، آنها برای هر ورودی مناسب هستند، از باز و بسته شدن ساده گرفته تا ایجاد مهر و موم هرمتیک.

سیستم های درب اتوماتیک اسلایدینگ کشویی عملکرد برتر و طیف گسترده ای از راه حل های نوآورانه را برای پاسخگویی به نیازهای سخت ترین محیط ها ارائه می دهد. از ورودی بیمارستان تا خرده فروشی...

شما را با درب اسلایدینگ ، مزایا و کاربرد آن آشنا کردیم.برای خرید درب اسلایدینگ این مطلب شما را کمک می کند.در این مطلب قصد داشتیم شما را با درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ و کاربرد آن آشناکنیم ،  نظرات خود را با ما در مورد انواع درب اتوماتیک اسلایدینگ مانند درب کشویی اتوماتیک اسلایدینگ به اشتراک بگذارید.

درب اسلایدینگ برای مراکز مختلفی استفاده می شود که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درب اسلایدینگ با ما تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر:سیستم های نظارتی

مطالعه بیشتر