درب اتوماتیک شیشه ای بتیس، راهی مطمئن درمسیر اصلاح الگوی مصرف:


 طی سالیان اخیرتلاش کشورهای توسعه یافته به بهینه سازی مصرف انرژی و جایگزینی انرژی های ارزان تر و سالم تر نسبت به نفت معطوف شده است. در کشور ما هم با توجه به مصرف بیش از حد استانداردِ انرژی در مصارف خانگی، تجاری و عمومی، به الگوسازی در مصرف نیاز داریم.


مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران:


متوسط مصرف گاز در ایران چهار برابر متوسط جهانی و حدود 18 برابر ژاپن و سرانه مصرف گاز هر ایرانی 10 برابر مردم کشورهای اروپایی است.  بر اساس آخرین آمار، مصرف گاز در کشور به طور متوسط 480 میلیون مترمکعب رسیده است که از این میزان 350 میلیون مترمکعب آن توسط بخش خانگی، تجاری و اداری مصرف شده است.
یکی از بدیهی ترین راه های هدر رفت انرژی، ورودی های منازل و ساختمان های اداری و تجاری می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای بتیس، راه کاری کم هزینه، ساده و در عین حال کلیدی در کنترل دمای داخلی و بیرونی ساختمانها می باشد که از هدر رفت دمای داخلی ساختمانها جلوگیری میکند.
بتیس، همگام با تکنولوژی دنیای امروز، با سابقه ای بیش از 10 سال در زمینه ی درب اتوماتیک شیشه ای علاوه برگام برداشتن در راستای اصلاح الگوی مصرف انرژی در کشور، خدماتی بی نظیرارائه میدهد.


بتیس انتخابی مطمئن :


درب  اتوماتیک شیشه ای بتیس، علاوه بر ویژگی های کلی درب اتوماتیک ، دارای مشخصه هایی خاص و به روز می باشد:


1-  اپراتوری کامل که فضای کمی را اشغال می کند.
2- قابلیت تحمل وزن لنگه های متحرک بالایی دارد.
3- عرض باز شوی کافی و استاندارد.
4-سرعت باز شوی مناسب.
5- مجهز به سیستم عیب یاب میکروپروسسوری.
6- سیستم فعال کننده با قابلیت تشخیص حرکت.
7- سیستم حس گر ایمنی مادون قرمز.
8- سیستم قفل الکترومغناطیسی.
9- باطریبا قابلیت باز و بسته کردن درب تا 24 ساعت پس از قطع برق.
10-استابلایزر جهت جلوگیری از نوسانات برق.
11- قابلیت اتصال مستقیم به مرکز مدیریت هوشمند ساختمان.
12- دارای درگاه ارتباطی به تجهیزات کارتخوان، کنترل تردد، اطفاء حریق و ...
13- 36 ماه گارانتی تعویض قطعات.
14- 10سال خدمات پس از فروش.

درب اتوماتیک شیشه ای بتیس ، راهی مطمئن جهت جلوگیری ازاتلاف انرژی


از لحظه ورود به ساختمان،درب اتوماتیک شیشه ای ورودی نشان می دهد که شما چقدر بر روی محیط اطراف خود از نظر حرارت تأثیر میگذارید. سیستم های پروفیل درب اتوماتیک شیشه ای بتیس ، بهینه ساز مصرف انرژی در نگهداری هوای گرم در داخل علیرغم وجود هوای سرد در بیرون بسیار مناسب می باشد.
در درب اتوماتیک شیشه ای بتیس ، باز و بسته شدن اتوماتیک برای ما کافی نیست، بلکه باید عایق کاری اتوماتیک هم داشته باشیم . راندمان واقعی انرژی بدون ترکیب درستی از عایق سازی در برابر دما و ضد کوران بودن، امکان پذیر نیست .
کاهش زمان باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای بتیس به طور کلی مقدار تغییر در هوا را کاهش می دهد و در نتیجه اتلاف انرژی را تقلیل می دهد.
سیستم درب اتوماتیک شیشه ای بتیس بهینه ساز مصرف انرژی همچنین از ورود سر و صدای بیرون به داخل ساختمان جلوگیری می کند. و بدین وسیله به شما کمک می کند تا محیطی آرام و آسوده در داخل ساختمان ایجاد کنید .
درب اتوماتیک شیشه ای بتیس ، بازدهی فوق العاده در مصرف انرژی:
صرفه جویی در هزینه درست در مرحله ساخت شروع می شود. درب اتوماتیک شیشه ای،وظایف خود را نسبت به بالانس انرژی کلی به طور تمام و کمال به انجام می رساند بدون هیچ گونه احتیاجی به متحمل شدن هزینه های اضافی یا متقبل شدن اقدامات و تدابیر گران قیمت در بقیه بخش های ساختمان. صرفه جویی مداوم در مصرف انرژی هزینه های گرمایشی را کاهش می دهد. ورود CO2 مضاعف را قطع می کند. در نتیجه درب اتوماتیک شیشه ای بهینه ساز مصرف انرژی برای تازگی بیشتر هوای ساختمان ایده آل می باشند.عایق کاری دمایی درب ورودی ساختمان، بالانس انرژی را بهبود می بخشد:


درب اتوماتیک شیشه ای  به طور مسلم و مطمئنی محیط داخلی ساختمان را در برابرانتقال دمای بیرون و داخل،پاییننگه میداردتاازاتلاف انرژی جلوگیریکندکه این عمل بالانس انرژی کلی ساختمان را بهبود می بخشد. حتی در کشور هایی که قوانین ذخیره انرژی مدام در حال بیشتر وبیشتر سخت گیرانه تر شدن هستند این سیستم می تواند در برابر این قوانین و الزامات مناسب و پاسخگو باشد.
آمیزه ای از امنیت تسهیلات و طراحی درست و دقیق در طی فاز رشد و توسعه این محصول اهمیت ویژه ای داشته است. درب اتوماتیک شیشه ای بهینه ساز مصرف انرژی در حین ایمنی قابل اطمینانی که به کاربر ارائه می دهد هم چنین عملکرد هایی چون خروج اضطراری در موارد مربوط به فرار و نجات را نیز با همان مکانیزم درب شیشه ای اتوماتیک خروجی اضطراری عرضه می کند.
سیستم قفل کردن چند منظوره انتخابی متصل به پروفیل بهینه ساز مصرف انرژی همچنین جلوگیری از تنش اضافی در حرارت را به طور موثری بدون تاثیر گذاشتن بر ظاهر بیرونی ارائه می کند.
استفاده فوق العاده آسان کاربر به خاطر باز وبسته شدن اتوماتیک یا طرز کار آسان آن به وسیله دستگیره قرار داده شده در ارتفاء مناسب می باشد.


ظاهر بسیار جذاب و ممتاز به همراه روش های انعطاف پذیر برای نصب کردن:


عرض قابل رؤیت باریک پروفیل آلومینیومی بهینه ساز مصرف انرژی در مطابقت با به هم پیوستگی اجزای مکانیزم محرکه درب ظاهر بسیار جذابی به این درب اتوماتیک اسلایدی می بخشد.انواع مختلف یک لت یا دو لت به همراه دامنه وسیعی از اتصالات و طرح های مختلف قفل شدن بیشترین سازگاری را با هر گونه احتیاجات نقشه معماری ساختمان تضمین می کند.

میزان اتلاف انرژی در کشور:

درکشور، سالانه بیش از 300 میلیون بشکه نفت خام برای تأمین نیازهای گرمایشی وسرمایشی استفاده می شود، درصورتی که اگر با مصارف بهینه، فقط 10% صرفه جویی شود، سالانه معادل 30 میلیون بشکه نفت خام خواهد شد که با احتساب هربشکه 60 دلار وهردلار 3300 تومان،رقمی معادل 5 هزار و 940 میلیاردتومان خواهدشد.
با کمال تأسف، ما بیشتر شاهد هدر رفت و اتلاف سرسام آور انرژی در کشور بوده ایم، تا فکر چاره اندیشی برای آن و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه های عظیم مالی کشور.
به هر حال، با توجه به اقتصاد تک محصولی و متکی بر درآمدهای نفتی و سرانه بالای مصرف انرژی در کشور و از همه مهم تر اتلاف بی رویه آن، لزوم تلاش همگانی در جهت بهره وری و بهینه سازی مصرف انرژی به عنوان یک نیاز و ضرورت ملی کاملاً مشهوداست
قدر مسلم، هیچ کس نمی تواند منکر نقش و جایگاه اساسی انرژی در رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها شود.راهکارهای پیشنهادی جهت کاهش مصرف انرژی ایران:


1-  اعمال مقررات ملی ساختمان و اجرای دقیق آیین نامه 2800 به همراه رعایت اصول مبحث 19 مقررات ملی ساختمان به همراه نظارت کافی بر اجرای آنها.
2- بازنگری آیین نامه ها و قوانین شهرسازی با مد نظر قراردادن اصول بهینه سازی و عدم اتلاف انرژی
3-تلاش های هماهنگ و مستمر در جهت تحقق بهره وری و بهینه سازی مصرف انرژی از طریق سازمان های دولتی و خصوصی در کشور.
4-توسعه همه جانبه دولت الکترونیک.
5- استفاده از منابع تجدیدپذیر و پایان ناپذیر انرژی.
6- تجهیز همه جانبه ناوگان حمل و نقل عمومی و ترغیب مردم برای استفاده از آنها.
7- اعمال اجباری استانداردهای بین المللی بر روی محصولات صنعتی.
8-جلوگیری از تولید خودروهای غیراستاندارد.درب اتوماتیک شیشه ای، بهینه ساز مصرف انرژی:


در ساختمانهای اداری بزرگ با درب معمولی، میزان جابجایی هوا بین دو محیط بالغ به 850 متر مکعب در دقیقه می باشد. اختلاف فشار هوا مابین فضای داخلی اماکن و ساختمان ها با محیط بیرونی، باعث اتلاف انرژی بسیار زیادی میگردد. به عنوان مثال در فصل زمستان بعلت چگالی کمتر هوای گرم در محیط داخلی ساختمانها، به محض باز شدن دربها، هوای سرد که دارای چگالی بیشتری می باشد، وارد محیط ساختمان شده و در لایه پایینی هوای گرم قرار می گیرد، این افت دما در محیط های داخلی، نیاز به مصرف بیشتر انرژی برای گرمایش هوای سرد ورودی دارد.
با توجه به این میزان تبادل هوا و امکان باز ماندن درب در این اماکن، تصور کنید چه مقدار هوا مابین دو محیط تبادل می گردد و جهت استاندارد نمودن دمای هوای تازه ورودی چه میزان انرژی می بایست مصرفشود؟برخلاف تصور عمومی که درب اتوماتیک  شیشه ای را پُر هزینه میدانند،اینگونه دربها بسیار اقتصادی بوده و اثرات مفید زیادی از جمله کاهش مصرف انرژی دارد. با کاهش زمان های باز و بسته شدن درب، اتلاف انرژی کاهش می یابد.


ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای:


درب اتوماتیک شیشه ای با ایجاد امکانات ساده در عبور از انواع ورودی های ساختمان به نحوی که ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی گرمایشی و سرمایشی محیط های داخلی بتواند تسهیلات لازمه کنترلی و عبوری را به همراه داشته باشد،ازجمله اهدافی است که می توان با استفاده از درب های اتوماتیک کشویی به آن رسید.


از مهمترین مزایای درب اتوماتیک شیشه ای:


امن بودن (این سیستم ها قابلیت تقویت بیشتر در برابر سرقت را دارا می باشند)
رفاهی (فروشگاه ها)
بهداشتی (یمارستان ها)
سرعت بخشیدن به کار (مصارف صنعتی)
صرفه جویی در مصرف انرژی (از جهت کنترل ورود و خروج هوا و همچنین این دستگاه ها دارای مصرف برق بسیار پایینی می باشند)