درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای

درباره کمپانی PACOM استرالیا

این کمپانی به عنوان یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین تولید کنندگان سیستم های کنترل تردد در کشور استرالیا بوده و محصولات آن به واسطه امنیت و کیفیت بالا ، در معتبرترین موسسات مالی و اعتباری دنیا نصب و راه اندازی گردیده است .

 

درب اتوماتیک شیشه ای

 

کمپانی بزرگ pacom از سال 1983 ، اولین سیستم های کنترل ترددی خود را در بزرگترین موسسات دنیا نصب و راه اندازی نمود .
پکوم به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه ارائه راهکار های جامع امنیتی بر بستر ارتباطات شبکه ای و با رویکرد تولید تجهیزات مالتی سایت ، توانسته نبض بازار این سیستم ها را در دست داشته باشد و پیشینه قدرتمند و سوابق اجرایی بی نظیر ، همواره نقطه قوتی برای مشتریان جدید آن محسوب می گردد.


درب اتوماتیک شیشه ای

کلیه محصولات این کمپانی مجهز به قوی ترین سیستم های امنیتی برای ارتباط بین سرورها و مراکز بوده و قابلیت کار تحت شبکه های مختلف و با فاصله های حتی چند هزار کیلومتری را دارا می باشد.

محصولات این کمپانی برای اجرای سیستم های امنیتی و کنترل ترددی حرفه ای مناسب بوده و قابلیت اتصال به انواع کارت خوان ، گیت ، درب اتوماتیک ، دوربین مدار بسته و سایر سیستم های امنیتی را دارا می باشند .

نرم افزار قدرتمند کمپانی pacom با استفاده از اینتر فیس های سفارشی سازی شده آن ، قابلیت برقراری ارتباط با سایر نرم افزار های یک مجموعه از جمله سیستم حضور و غیاب ، رستوران ، سیستم ارسال پیام ، اعلان حریق ، مدیریت منابع انسانی ، اتوماسیون ، سیستم هوشمند سازی ساختمان و ... را دارا بوده و از لحاظ امنیتی ، از درجه بسیار بالایی برخوردار است .

مسلماً ارائه راهکارهای سازمانی یک پارچه در زمینه مدیریت سیستم های کنترل ترددی و نظارت تصویری ، آن هم در سطح جهانی ، بدون ایجاد یک پلت فرم واحد بر بستر شبکه های آی پی امکان پذیر نمی باشد.

پکوم توانسته به خوبی این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده و با ایجاد یک بستر امن و قابل اعتماد ، توجه بسیاری از موسسات مالی اداری و مانیتورینگ دنیا را به خود جلب نماید .

جهت آشنایی بیشتر با محصولات و رزومه قدرتمند این کمپانی معتبر ، با کلیک بر روی لوگو آن در بالای صفحه ، از وب سایت Pacom بازدید فرمایید .

مجموعه بتیس مفتخر است که محصولات این کمپانی را بصورت انحصاری در ایران عرضه کرده و تابحال در پروژه های بزرگ و حساس زیادی در سراسر کشور ، اجرا نموده است .