درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای

درباره کمپانی ziIKON آلمان

این کمپانی به عنوان یکی از معتبر ترین تولید کنندگان قفل و یراق آلات امنیتی در کشور آلمان است .

زایسیکون ، یک کمپانی مشترک از شرکت زایس ( ZEISS ) و آیکون ( IKON ) آلمان بوده که در حال حاضر جزو خانواده بزرگ 150 شرکتی آسا ابلوی ( ASSA ABLOY ) سوئد می باشد .

 

درب اتوماتیک شیشه ای

 

شرکت آیکون مفتخر است که از سال 1926 در زمینه تولید سیستم های امنیتی در کشور آلمان ، آغاز به کار نموده است و کار خود را با نصب این سیستم ها بر روی ساختمان اصلی پلیس آلمان شروع کرد .
سپس با ثبت اختراع سیلندر های دوبل دوطرفه ، دوره جدیدی را در سیستم های امنیتی در دنیا ایجاد کرد .
پس از پایان جنگ جهانی دوم ، IKON توانست کارخانجات خود را به شهرهای مختلف در سراسر آلمان گسترش داده و چندین کارخانه دیگر را نیز در این زمینه ، خریداری نماید .

این کمپانی در سال 1986 توانست قفل و سیلندر های الکترونیکی خود را تحت نام  ®IKOTRON به بازار دنیا معرفی نماید .


درب اتوماتیک شیشه ای

در سال 1989 ، ترکیب این شرکت با شرکت بزرگ زایس آلمان ( ZEISS ) نام این مجموعه را به زایسیکون ( ziIKON ) تغییر داد و این مجموعه قدرتمند توانست از سال 1995 به گروه بزرگ آسا ابلوی ( ASSA ABLOY ) سوئد بپیوندد .

در سال 2002 اولین سری قفل و سیلندر های هوشمند مکاترونیک خود را با نام تجاری VERSO CLIQ به بازار عرضه نمود . این شرکت در سال 2006 ، 80 سالگی خود را جشن گرفت و به عنوان یکی از برترید برندهای بین المللی آلمان در عرصه سیستم های امنیتی ، انتخاب گردید .

محصولات این شرکت شامل قفل و سیلندر های های مکانیکی ، مکاترونیکی ، قفل های کمکی و اتصالات درب ها میباشد که تماماً هوشمند و قابل برنامه ریزی بوده و کاملاً ضد برش و ضد اسید هستند .

شکل فیزیکی پیچیده کلید ها و و خار بندی آنها به همراه تکنولوژی پیشرفته نرم افزاری و سخت افزاری بکار رفته در آنها ترکیبی امن و قابل اعتماد برای هر مجموعه فراهم می سازد .

این کمپانی با 29.000 کارمند و 40 دفتر نمایندگی در سطح جهان و تولید بیش از 1.000.000 قفل و سیلندر ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان کشور آلمان محسوب میگردد .

عضویت در خانواده بزرگ و معتبر ASSA ABLOY و کسب استاندارد های مختلفی از جمله DIN EN ISO 9001:2000 و DIN EN ISO 14001:2005 توانسته مهر تاییدی بر محصولات با کیفیت این کمپانی بزند .

جهت آشنایی بیشتر با محصولات و رزومه قدرتمند این کمپانی معتبر ، با کلیک بر روی لوگو آن در بالای صفحه ، از وب سایت ziIKON بازدید فرمایید .

مجموعه بتیس مفتخر است که محصولات کمپانی زایسیکون را بصورت انحصاری در ایران عرضه کرده و تابحال در پروژه های بزرگ و حساس زیادی در سراسر کشور ، اجرا نموده است .