درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای

درباره کمپانی HID آمریکا

بی شک کمپانی HID بزرگترین و معتبر ترین تولید کننده کارت خوان های برد کوتاه و بلند و بیومتریک و کلیه تجهیزات و کارت های تحت تکنولوژی RFID بوده و از گستره و تنوع بالای محصولات برخوردار است .

 

درب اتوماتیک شیشه ای

 

دفتر مرکزی این شرکت در کالیفرنیا واقع شده و در حال حاضر داری بیش از 2000 کارمند و بیش از 100 دفتر تجاری در کشور های مختلف دنیا می باشد.

این شرکت نیز جزو خانواده بزرگ ASSA ABLOY بوده و محصولات گسترده آن برای استفاده در تمامی بخش ها از جمله سازمان ها ، صنایع ، ادارات دولتی و خصوصی ، فرودگاه ها و بنادر ، موسسات مالی و اعتباری و آموزشی و هر مکانی که نیاز به شناسایی افراد و یا اجسام وجود داشته باشد ، قابل استفاده است .

محصولات این شرکت شامل طیف های بسیار گسترده بوده و با فرکانس ها و برد های مختلف بسته به نیاز ، کار می کنند .

درب اتوماتیک شیشه ای

این محصولات میتوانند حتی به تکنولوژی های بالاتر ارتقا پیدا کرده و یا بصورت همزمان ، با چند تکنولوژی مختلف بصورت ترکیبی در یک ساختمان کار کنند .

این محصولات حتی با لایه های امنیتی متعدد و بالا جهت استفاده در کارت های اعتباری مالی و یا تحقق دولت الکترونیک با صدور کارت های شناسایی و گذر نامه ها می توانند استفاده گردند .

برچسب گذاری و شناسایی اموال ، حیوانات ، داروها ، غذاها ، طلا و جواهرات و هر چیز قابل تصور دیگر ، از امکانات این تکنولوژی ها محسوب میشود و می تواند در انبارداری و لجستیک ، نقش بسیار مهمی ایفا نموده و با حذف کاغذ بازی و اشتباهات انسانی ، از حریم خصوصی افراد و شرکت ها حفاظت کرده و از هر گونه جعل و تقلب جلوگیری نماید و کلیه کارهای کنترلی را با سرعت و دقت بسیار بالا انجام دهد .

کمپانی HID تمام توان خود را بر روی تولید محصولاتی قابل اعتماد و امن برای تشخیص هویت افراد و اشیا متمرکزنموده و با کسب دانش فنی و تکنولوژی بالای تولید ، خدمات قابل قبولی به مشتریان خود عرضه می نماید .

جهت آشنایی بیشتر با محصولات و رزومه قدرتمند این کمپانی معتبر ، با کلیک بر روی لوگو آن در بالای صفحه ، از وب سایت HID بازدید فرمایید .

مجموعه بتیس مفتخر است که محصولات کمپانی اچ آیدی را در ایران عرضه کرده و تابحال در پروژه های بزرگ و حساس زیادی در سراسر کشور ، اجرا نموده است .