درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

درباره کمپانی EFF EFF آلمان

مطمئناً کمپانی اف اف را از سالها پیش میشناسید و شاید هنوز به آیفون های منزلتان ، اف اف بگویید !

این شرکت معتبر آلمانی ، سالهای سال است که به تولید تجهیزات و یراق آلات مرتبط با درب ها و سیستم های کنترل تردد ، مشغول است و در حال حاضر جزو خانواده بزرگ 150 شرکتی آسا ابلوی ( ASSA ABLOY ) سوئد می باشد .

 

درب اتوماتیک شیشه ای

 

اف اف نام تجاری شرکتی است که زیر مجموعه شرکت آیکون بوده و بصورت اختصاصی ، ارائه دهنده حرفه ای راهکارهای امنیتی مکانیکی و اللکترومکانیکی برای حفظ امنیت و راحتی در ساختمان هاست .

حتماً نام این شرکت را از سالها پیش به خاطر دارید و یا شاید هنوز هم از آیفون های درب منازلتان به نام اف اف یاد می کنید .

شرکت مهندسی EFF EFF از سال 1936 تاسیس شد و بطور تخصصی روی ساخت تجهیزاتی مانند قفل مقابل برقی ( Strike ) پیچ و مهره های برقی ، قفل های امنیتی ، یراق آلات و سیستم های کنترل تردد و همچنین سیستم های خروج اضطراری کار کرد .


درب اتوماتیک شیشه ای

این شرکت نیز عضو خانواده بزرگ ASSA ABLOY بوده و محصولات خود را به بیش از 75 کشور مختلف صادر می نماید .

عضویت در خانواده بزرگ و معتبر ASSA ABLOY و کسب استاندارد های مختلفی از جمله DIN EN ISO 9001:2000 و DIN EN ISO 14001:2005 توانسته مهر تاییدی بر محصولات با کیفیت این کمپانی بزند .

در این قسمت می توانید برخی از استاندارد های کسب شده توسط کمپانی اف اف را مشاهده نمایید :

 

Certificates Berlin

Certificates Albstadt

AEO (Authorized Economic Operator) Zertifikat

        درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

 

جهت آشنایی بیشتر با محصولات و رزومه قدرتمند این کمپانی معتبر ، با کلیک بر روی لوگو آن در بالای صفحه ، از وب سایت EFF EFF بازدید فرمایید .

مجموعه بتیس مفتخر است که محصولات کمپانی اف اف را در ایران عرضه کرده و تابحال در پروژه های بزرگ و حساس زیادی در سراسر کشور ، اجرا نموده است .