حضور بتیس در نمایشگاه بیمارستان سازی،تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی

هفتمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی،تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی در حالی برگزار می شود که تمام بزرگان این صنعت در آن شرکت خواهند کرد.از جمله آنان می توان به گروه بتیس اشاره کرد.
1401/5/24

به گزارش روابط عمومی گروه بتیس، در این نمایشگاه که با حضور شرکت های مختلف و فعال در عرصه ساخت بیمارستان،تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی برگزار می شود،قرار است جدیدترین و به روز ترین دستاوردهای این صنعت به نمایش دربیاید.

این نمایشگاه در شرایطی برگزار می شود که طی سال های اخیر با توجه به پیشرفت و توسعه بارز در زمینه علوم پزشکی و همچنین توانایی ساخت تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی ایران تبدیل به قطب توریست پزشکی نیز شده است.در این میان تجهیزات به روز یکی از عوامل این توسعه بوده است. در همین حال توانمندی فعالان این عرصه باعث شده است که تقاضا برای همکاری با تولید کنندگان ایرانی این صنعت نیز افزایش پیدا کند.

در این شرایط بتیس نیز به عنوان تولید کننده برتر انواع درب های اتوماتیک و همچنین سیستم های نظارتی هوشمند به عنوان یک از بزرگ ترین شرکت های این صنعت،نمایش پر رنگی در این نمایشگاه خواهد داشت. در این نمایشگاه بتیس که اخیرا حضوری موفق و پر رنگ در نمایشگاه بین المللی ازبکستان داشته است هم به عنوان یکی از حامیان مالی و هم به عنوان یکی از برترین های این صنعت،تمام دستاوردهای خود را به معرض دید علاقمندان درخواهد آورد.

شرکت پیشتازان فن آوری طاها(گروه بتیس) در حالی در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد که با دارا بودن نمایندگی فروش و نصب و خدمات بیش از ۱۴ کمپانی معتبر طی ۲۰ سال فعالیت خود با اعتماد بسیاری از نهادها و سازمان های دولتی همراه شود.به نحوی که در این مدت راه اندازی سیستم هوشمند مدیریت و نظارت،کنترل تردد و دسترسی ،نظارت تصویری و درب های اتوماتیک بسیاری از نهادها ومراکز بزرگ صنعتی و بازرگانی را از ابتدا تا انتها یعنی مشاوره،طراحی،تامین و نصب انجام داده است.از میان آنها نیز می توان به سالن اجلاس سران کشورها،نهاد ریاست جمهوری،مرکزتجاری اداری رویال سعادت آباد،فولاد خراسان،قطار شهری شیراز،مدیریت اکتشاف نفت ملی ایران،منطقه ویژه صنایع معدنی و شماری از فروشگاه های کشور اشاره کرد.

انتهای پیام/

حضور بتیس در نمایشگاه بیمارستان سازی،تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی
دیدگاه کاربران

دیدگاه شما درباره این محصول چیست ؟

شما می توانید در این بخش تجربیات و نظرات خود را با ما و کاربران بتیس به اشتراک بگذارید.
تجربه و نظر کاربران :

مقالات